Kdo jsem?

Celý můj příběh zachytili v srpnu 2019 v časopise Moderní řízení na odkaze níže
Celé znění rozhovoru v PDF
Celé znění rozhovoru v PDF

Stáhněte si celé znění rozhovoru v PDF

Download my promo brochure
Download my promo brochure

Get a feel for what I do with my promo brochure

Jmenuji se Roderick Lambert a jsem pravý Angličan s českými kořeny. V České republice žiji již přes 22 let, kam mne, jak to tak bývá, po mých vysokoškolských studiích přivedla láska. Narodil jsem se a vystudoval ve Velké Británii, jsem absolventem několika prestižních škol. Angličtinu i češtinu ovládám plynně slovem i písmem, domluvím se i francouzsky. 

Co dělám a proč

Mojí velkou profesní vášní byla vždy potřeba pomáhat lidem najít jejich cestu životem. Většinou se jedná o cestu profesní nebo pracovní, ale mým klientům pomáhám i s otázkami v privátním životě. Jsem certifikovaný kouč a zkušený mentor, mám za sebou mnohaleté zkušenosti z manažerských pozic z různě velkých společností a korporací. Jako HR ředitel jsem pracoval nejen v České republice, pro významnou mezinárodní finanční skupinu jsem vedl několik HR týmů v rámci regionu EMEA (zahrnuje Evropu, Střední východ a Afriku). 

Při koučování

Pracoval jsem jako partner a poradce generálních ředitelů v jednotlivých zemích co se otázek lidského kapitálu a rozvoje talentů týče. Toto vše mi dalo dostatek příležitostí naučit se a vyzkoušet si celou řadu různých psychologických a diagnostických metod a přístupů, stejně tak i různých technik vedení rozhovoru. Naučil jsem se vnímat a rozeznávat rozdílné typy lidi, což mě ohromně baví. Mám talent velmi rychle s klientem rozkrýt to, co je skutečně pro něj/pro ni důležité, dojít s ním/ s ní velmi rychle k sebepoznání. 

V soukromí je mojí prioritou rodina. Mám šikovného synka a krásnou ženu (ano, je to ta stejná žena, za kterou jsem před lety přišel do České republiky 😊). Mám rád moderní technologie, rád sportuji, čtu zajímavé knihy, poslouchám inspirativní podcasty, neustále se vzdělávám. Jak bych sám sebe popsal? Jako mezinárodní liberální humanista.

Chcete o mne vědět více? 

Více o mne po profesní stránce Vám řeknou reference mých klientů zde či můj profesní životopis. Naše setkání mohou probíhat v angličtině nebo v češtině

Pokud budete mít jakékoliv dotazy a otázky, neváhejte mne prosím kontaktovat. Jsem tu pro Vás.