Firmy, kterým fandím

Začátky podnikání jsou náročné, proto se snažím také podporovat jiné živnostníky a firmy. Stojí za nimi lidé, které mám rád, které znám, kteří jsou mi sympatičtí a vím, že je na ně vždy spolehnutí. Jejich služby a výrobky mohu vřele doporučit. Pozn.: uvádím je zde z čistého přátelství a sympatie, nedostávám žádnou provizi či jiné výhody.

  • AG Design Group: naprostá špička v dekorativním designu, vyrábí nádherné tapety a fototapety, potisky, samolepky, dekorativní textil. Mají licenci na věci od Disneyho, Marvelu, Hello Kity apod., takže pokud máte malé děti, vřele doporučuji! A také jsou to bezva lidé a moji sousedé, kteří mi pomohli s mým logem.
  • Tomáš Hromada fotograf: talentovaný a velmi spolehlivý fotograf, fotí děti, svatby, portréty, ale i akty. Je to rocker, takže fotí i hudební skupiny. Kromě toho má grafickou agenturu Delta. Vyrobí nebo vytiskne opravdu cokoliv.
  • Gerbera: Ty nejkrásnější a nejčerstvější květiny v celé Praze a v okolí! Odvážný člověk, který se vykašlal na jistotu práce v korporátu a šel před lety dělat to, co ho baví. Z nuly vybudoval vlastní květinářství se sloganem „čerstvě čerstvé květiny“. Potvrzuji, jsem pravidelný odběratel, květiny jsou prvotřídní, vydrží dlouho a dělají nádherné aranže na míru.
  • Yemenites kafe: po každé, když jedu do Klatov, jim vykoupím krámek. Dělám si zásoby jejich směsí Brasil Santos a Etiopie. Káva je moje slabost, ale musí být vynikající. Zde ji mají vždy a ještě přidají dobrou náladu s sebou.
  • Orel and Friends: další odvážlivec a jeden z mých bývalých šéfů, který po mnoha letech dal vale korporátnímu světu a založil si vlastní prodejnu v Praze zaměřenou na kvalitní a poctivé české řemeslné výrobky. Ten název „Orel“ zvolil proto, že jeho prodejna se nachází v domě U červeného orla a je to Francouz 🙂
  • Channel Crossings: profesionální, spolehlivá a velmi přátelská pražská jazyková agentura, kde jsem před mnoha lety započal svou kariéru v HR. Tenkrát to byla malá rodinná firma. Naprosto obdivuji jak Lenka Pavilková, majitelka, z ní vytvořila jednu z nejvíce respektovaných jazykových agentur v Praze.

Let me know what you think!