Obchodní podmínky a vysvětlivky

Doporučený postup objednávky:

  1. BUĎ si mne nejdříve otestujte prostřednictvím 30 minutového telefonního/Skypového hovoru ZDARMA. Rezervujte si mne zde. Když budete spokojeni, zvolíte si balíček, který Vám nejvíce vyhovuje (více o balíčcích zde) a rezervujte si první sezení zde a napište do poznámek název balíčku. 
  2. NEBO si objednejte rovnou zvolený balíček s tím, že máte záruku prvního sezení bez závazku. Rezervujte si první sezení zde a napište do poznámek název balíčku. 
  3. Pokud ani jedna z výše uvedených cest Vám nevyhovuje napište objednávku zde nebo na mail – stačí napsat Vaše jméno, kontakt na Vás a vybraný balíček. Zbytek si domluvíme spolu. 

Záruka prvního sezení zcela bez závazků: Pokud nejste spokojeni po prvním setkání a sezení a chcete ukončit spolupráci, nemusíte platit za toto první sezení a ani doplácet zbytek ceny Vámi zvoleného balíčku. 

Platba: platíte až po prvním sezení. Vaše platba musí být připsána na můj účet nejpozději v den druhého sezení. QR kód a bankovní spojení najdete zde nebo na faktuře, kterou Vám zašlu.

Dárkové poukazy: všechny balíčky lze objednat v podobě dárkového poukazu. Pozor: záruka prvního sezení bez závazků neplatí v případě poukazů. Poukazy jsou přenositelné na jiné osoby. Vždy uveďte číslo poukazu při rezervaci sezení. Poukazy musí být zcela vyčerpány do data uvedeného na poukazu.

24-hodinové storno: všichni máme rušné životy, proto akceptuji bezplatné zrušení osobního setkání nejpozději 24 hodin před domluveným termínem. Pozdější zrušení však znamená, že Vám termín propadne bez náhrady. Schůzku zrušit můžete přes e-mail, sms nebo zavolat nebo přes platformu 10to8, kde si můžete rovnou zarezervovat náhradní termín (viz výše).

Volba jazyka, ve kterém budete chtít být koučováni: Angličtina je můj rodný jazyk, ale stejně tak dobře ovládám slovem i písmem češtinu. Vše dělám v těchto dvou jazycích – mluvím, sním, nadávám. Mohu vás tedy mohu koučovat jak v češtině, tak i v angličtině. Volba je čistě na Vás.

Zvolíte-li angličtinu, můžete to brát jako takový benefit zdarma. Díky koučinku se mnou se posunete ve svém životě a zároveň si procvičíte angličtinu.

Možná potřebujete pomoci stát se přesvědčivým a strhujícím řečníkem právě v angličtině. Možná máte před důležitou prezentací v angličtině a potřebujete udělat skvělý dojem.

A nebo chcete změnit práci a Vaše vysněná pozice vyžaduje plynulou angličtinu. Důvody mohou být různé.

Důležité je, že volba jazyka, ve kterém chcete být koučování, nemá vůbec vliv na cenu. Ta zůstává stejná.

60 vs 90 minut: za 90 minut se stihne více práce, ale chápu, že najít hodinu a půl času může být někdy náročné. 90 minut představuje dávku, kdy si opravdu dáte pořádně „do těla“, ale „dostat se do kondice“ se dá i po 60 minutových sezení.

Místo setkání: Ideálním prostorem je klidná, tichá místnost, bez ruchu či pozorovatelů. Zasedací místnost v práci může být ideální, potkat se s Vámi mohu ale i u Vás doma.
V dnešní době je možné si pronájmout kancelář či zasedací místnost v Co-workingových prostorech nebo třeba zde.
Pokud nemáte žádnou z těchto možností, klidné kavárny mohou posloužit, ale mají svá omezení (hudba, obsluha, veřejnost). Občas zafunguje úplně změnit prostředí a sejít se venku třeba v parku nebo se vydat na koučovací procházku.
Klient poskytuje prostory na vlastní náklady (nejsou zahrnuty do ceny mých služeb), avšak mohu Vám pomoci s organizací.
Je možné se s Vámi setkat u mně doma v pracovně v Zelenči (bez nákladů). Mohu ještě nabízet skromné prostory (bez nákladů) u Letenského náměstí (P7)

Koučování online: ušetřete si čas cestování za svými sezeními a zažijte sílu koučování z pohodlí vlastního domova, kanceláře či jiného příjemného místa s adekvátním připojením na internet. Současná Coronovirová epidemie ukazuje, že koučování online funguje! Potřebujete pouze přístup k internetu, mikrofon a kameru (obvykle zabudovanou ve Vašem mobilním zařízení).

Geografický dosah: velmi rád za Vámi přijedu bez účtování dopravného kamkoli na území Hlavního města Praha či do 15-ti kilometrového vzdálenosti od Zelenče. Přijedu za Vámi rád vlastně kamkoli (celá republika, Evropa či svět), ale mimo zmíněného území se domluvíme předem na nákladech za dopravu.

Benefit Plus či jiné zaměstnanecké benefity: zatím nejsem partnerem žádného benefitního systému (Benefit Plus, Sodexo, atd), avšak pokud Váš poskytovatel umožní platbu na fakturu u nesmluvního partnera, velmi rád poskytnu součinnost.

Dárkové poukázky pro všechny balíčky jsou k dispozici – máte-li ve svém okolí někoho, kdo by ocenil možnost si narovnat své myšlenky či upravit život, nabízím tu možnost. Varianta dárkových poukázek je velmi oblíbená a také jemná forma, jak někomu ze svého okolí nenásilně, ale hodně pomoci.

Život je o štěstí a vážím si mého rodinného zázemí a zdraví, které mi umožňuje být šťastný. Proto nabízím slevy různě znevýhodněným spoluobčanům, ať již se jedná o zdravotní postižení či složitou životní situaci. Zavolejte.

Zelenečský haustarif: spoluobčanům ze Zelenče a okolních vesnic nabízím slevu 10% ze všech uvedených cen, pokud naše koučovací schůzky proběhnou v Zelenči.